Sprendimai

išmanūs namai ir erdvės

Smart home designs

Mes kuriame namus, kurie prisitaiko prie jo šeimininkų gyvenimo būdo ir gamtos ciklo. Į vieną darniai veikiančią visumą sujungiame namo šildymą, vėdinimą, drėkinimą, taip pat roletų ir užuolaidų valdymą. Sukuriame tarpusavyje suderintus bei automatizuotus vidaus ir namo išorės apšvietimo ar aplinkos komforto scenarijus.

Integruojame ir audio bei video sistemų, baseino temperatūros valdymą. Esant poreikiui siūlome elektros paskirstymo ir kaupimo, bei atsinaujinančios energijos šaltinių sistemas. Saugumui užtikrinti diegiame asmens atpažinimo sprendimus, automatizuotą ir į šeimininko elgseną ar aplinką reaguojantį apsaugos sistemos aktyvavimą.

Smart lighting designs

Darbo vietos apšvietimui siūlome teigiamai dirbančiųjų biologinį aktyvumą įtakojančius sprendimus, be jungiklį valdymą, parenkantį apšvietimą atsižvelgiant į patenkantį natūralios šviesos srautą bei darbuotojo buvimą darbo vietoje. Turime aibę sprendimų interjero detalėms akcentuoti, išmanome, kaip pabrėžti istorinių pastatų grožį apšvietimu išsaugant istorinę pastato architektūrą. Padedame architektams išbaigti interjerą siūlydami platų spektrą išskirtinių šviestuvų, kurie neretai tampa tiek didelių viešųjų erdvių, tiek privataus būsto pagrindiniu dizaino akcentu.

Atstovaujame per 40 populiariausių pasaulyje bei eilę premium kategorijos apšvietimo produktų kūrėjų. Kai kuriuos iš jų – išskirtinėmis atstovavimo teisėmis. Mūsų studijoje visuomet galite susipažinti su jų pristatomomis naujienomis.

Puikiai suprantame apšvietimo efektyvumo svarbą, todėl džiaugiamės galėdami dalintis savo žiniomis ir patirtimi ieškant geriausiai užsakovo poreikius atitinkančio apšvietimo sprendimo.

Smart spaces designs

  • Smart public designs
  • Smart offices designs
  • Smart culture designs
  • Smart hotel designs

Mes žinome, kaip sukurti darbo vietos komfortą ar poilsiui patrauklią aplinką viešbutyje taip pat viešosiose erdvėse. Didžiuojamės diegdami sprendimus, tausojančius kultūrinį paveldą bei išskirtinius meno kūrinius. Puikiai suprantame pastatų ir išskirtinių erdvių valdytojų lūkesčius, todėl subalansuojame vartotojo patirtį ir projektuojamos erdvės efektyvumą. Taip užtikriname technologijų ir estetinę dermę.