BLOG

Čia rasite kiek gilesnę informaciją ir įžvalgas apie išmaniąsias sistemas, jų diegimą, naudojimą ir teikiamus privalumus.

Kokią vertę suteikia išmanaus namo valdymo sistema?

Tikėtina, kad netolimoje ateityje (po 5 – 10 metų), kiekvienas būstas bus išmanus. Todėl jau šiandien investavę į išmanią sistemą, išlaikysite būsto vertę ir ateityje (lyginant su naujais būstais). Mūsų siūloma KNX išmanaus namo technologija sukurta prieš 30 metų ir visi projektai su šia technologija lengvai atnaujinami (nekeičiant laidų instaliacijos) šiuolaikinių prietaisų valdymui, kaip saulės energijos paskirstymas ar automobilių krovimo valdymas. Taip pat nuo pat sistemos instaliavimo, naudosite jos teikiamais privalumais: patogus visų sistemų valdymas, visi nustatymai vienoje vietoje, pranešimai ir statistika, ekonomiškumas ir saugumas.

Kodėl verta įsidiegti išmanaus valdymo sistemą butuose?

Šiuolaikinis technologinis vystymasis sparčiai keičia mūsų gyvenimo būdą, įtraukdamas į mūsų kasdienybę naujų pažangiausių sprendimų. Jeigu prieš kelerius metus renkantis būstą kone pagrindinis kriterijus buvo vieta, tai nuo šiol prioritetų sąrašą turėtų papildyti dar vienas reikšmingas sprendimas – išmanaus valdymo sistema butuose. Šios sistemos integruoja įvairius namų valdymo sprendimus į vieną kokybišką centralizuotą sistemą, suteikdamos gyventojams patogumo, saugumo ir efektyvumo privalumų. Daugiau apie tai galite paskaityti: https;//lrytas.lt/bustas.......

Išmanaus valdymo pagrindinės funkcijos bute